• Wręczenie nagród w konkursie plastycznym „100-lecie Policji”

• Koło Dziennikarskie

Rok 2019 jest szczególny dla  naszej Policji. W całym kraju policjanci obchodzą  uroczyście setną  rocznicę powołania Policji Państwowej.  Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze zorganizowała konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych, na który wpłynęło ponad 170 prac plastycznych wykonanych w różnych technikach. W czwartek, 26 września,  w auli MCKiE „Dom Harcerza” odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień uczestnikom tego konkursu. Nagrody zostały wręczone przez zastępcę komendanta Miejskiej  Policji – Marcina Sapuna, panią Lidię Gryko – zastępczynię naczelnika Wydziału Oświaty, panią Kingę Krutulską – dyrektora MCKiE oraz naczelnika Wydziału Prewencji – komisarza Marcina Gurgurewicza.

Wśród nagrodzonych znaleźli się nasi uczniowie – w kategorii klas I – III oraz IV – VIII wyróżnienia otrzymały Hanna Kucharczyk z klasy 2A oraz Hanna Łotocka z klasy 8A.

Dodatkowo jury postanowiło przyznać dwa wyróżnienia specjalne – oba otrzymali nasi absolwenci – Aleksandra Bąk i Daniel Kwaśniak vel Kwaśniewski

Gratulujemy sukcesu i czekamy na następne.