• Opłaty za wyżywienie:

• Wrzesień  - przedszkole - 22 dni  - 242zł

Informacje ogólne:

Szanowni Rodzice/Opiekunowie

W roku szkolnym 2022/2023 wydawanie posiłków w stołówce szkolnej rozpoczynamy:

5 września (poniedziałek)

Warunkiem korzystania z obiadów w stołówce szkolnej jest złożenie:

• pisemnej deklaracji,
        • oświadczenia Rodzica/Prawnego Opiekuna

Wpłaty za obiady należy uiszczać do dnia 15 każdego miesiąca na nr konta bankowego:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świdnicy

PKO BANK POLSKI

z podaniem w tytule płatności następujących danych:

imię i nazwisko ucznia, klasę, miesiąc korzystania z obiadów i rodzaj opłaty (opłata za obiad)

PROSIMY O TERMINOWE WPŁATY !

W przypadku braku płatności obiady nie będą  wydawane.

Deklaracja korzystania z obiadów:

Aktualna deklaracja korzystania z obiadów

pieczęć szkoły                                                                                                                   rok szkolny 2022/2023

Deklaracja korzystania  z obiadów w stołówce szkolnej

1. Imię i nazwisko ucznia …………………………………………………………....  kl.…………
        2. Telefon kontaktowy rodzica/opiekuna……………………………………………………….
        3. Deklaruję korzystanie z obiadów w stołówce na zasadach  określonych  poniżej w okresie od…………………………………..do………..………………..we wszystkie dni robocze .

1. Zasady korzystania z usług stołówki:
        1. Opłata ucznia za obiad wynosi 6,00 zł-uczniowie szkoły
        2. Wpłaty za obiady należy uiszczać do dnia 15 każdego miesiąca na numer konta bankowego:

PKO BANK POLSKI

NR  63 1020 5402 0000 0602 0382 1402

z podaniem w tytule płatności następujących danych:

Imię i nazwisko dziecka, klasa, miesiąc korzystania z obiadów i rodzaj opłaty- opłata za obiady

4. W dni wolne od zajęć lekcyjnych stołówka jest nieczynna.

5. Nieobecności dzieci na obiadach należy zgłaszać pod numerem telefonu 68 327 32 13  w godzinach

od 7.30 do 8.30 w pierwszym dniu nieobecności.

6. Jeśli  zgłoszenie następuje w pierwszym dniu nieobecności dziecka w szkole, za ten dzień nie przysługuje

odliczenie  kosztów za obiad i nie ma  możliwości zwrotu za obiad tego dnia ,w którym został  odwołany,

gdyż wcześniej zostały wydane dyspozycje dotyczące zakupu odpowiedniej ilości produktów do

przygotowania posiłku.

7. Wszystkie nieobecności zgłoszone z zachowaniem powyższego  terminu będą odliczane od wpłaty za

kolejny miesiąc. Nie będą odliczane nieobecności  niezgłoszone lub zgłoszone po terminie.

8. Jeżeli dzieci uczestniczą w  wycieczce (wyjściu), to odliczenie powinno być zgłoszone, z zachowaniem

ustalonych powyżej terminów.

9.  W przypadku rezygnacji z obiadów rodzic (opiekun prawny) ucznia powinien zgłosić ten fakt,

telefonicznie do ostatniego dnia miesiąca, w którym uczeń korzysta z obiadów .

10. Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego  i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE- zwanego dalej  RODO                     informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świdnicy reprezentowany przez  Dyrektora ( adres: ul. Ogrodowa 36, 66-008 Świdnica; adres e-mail:   zsp@swidnica.zgora.pl; nr tel.: 683273213).  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usługi żywienia i będą wykorzystane tylko do realizacji tego zadania. Zostałam/em poinformowana/y, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na informowanie o zaległych płatnościach za obiady na podany powyżej telefon kontaktowy.

Oświadczenie Rodzica / Prawnego Opiekuna

Potwierdzam, że zapoznałam/em się z powyższą informacją.

Zobowiązuję się do dokonywania wpłat za obiady na konto bankowe do 15 dnia miesiąca, w którym zamierza się korzystać z obiadów. Przyjmuję do wiadomości, że w przypadku niedokonania wpłaty we wskazanym terminie uczeń w tym dniu nie zje obiadu, co jest jednoznaczne ze skreśleniem go z listy korzystających z obiadów.

……………………………………………………..

Data i podpis rodzica / opiekuna