• HARMONOGRAM WYDAWANIA OBIADÓW W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

12:30-12:50 - KLASA     4A, 4B, 5, 6

13:35 - KLASA     7A, 7B, 8A,  8B, 8C

Opłata za obiady

Uczniowie     73,50 zł  ( 21 dni)

Przedszkole Świdnica  38,50 zł   (22 dni)

Przedszkole  Koźla  36,75 zł    ( 21  dni )

Szanowni Rodzice/Opiekunowie

W roku szkolnym 2021/2022 wydawanie posiłków w stołówce szkolnej rozpoczynamy:

2 września (czwartek)

Warunkiem korzystania z obiadów w stołówce szkolnej jest złożenie:

• pisemnej deklaracji,
        • oświadczenia Rodzica/Prawnego Opiekuna

Wpłaty za obiady należy uiszczać do dnia 15 każdego miesiąca

na nr konta bankowego:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świdnicy:

PKO BANK POLSKI

NR 63 1020 5402 0000 0602 0382 1402

z podaniem w tytule płatności następujących danych:

imię i nazwisko ucznia, klasę, miesiąc korzystania z obiadów i rodzaj opłaty (opłata za obiad)

PROSIMY O TERMINOWE WPŁATY !

( w przypadku braku płatności obiady nie będą  wydawane)

W związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego Covid‑19

nie są akceptowane inne formy płatności.

UWAGA - nowa deklaracja

Pobierz, wydrukuj i wypelnij deklarację na obiady: Deklaracja_korzystania_z_obiadow_2021.pdf

ZASADY WYDAWANIA OBIADÓW

1. Do korzystania ze stołówki są uprawnieni uczniowie, pracownicy szkoły oraz  w szczególnych sytuacjach inne osoby za zgodą dyrektora szkoły.

1. Stołówka szkolna nie funkcjonuje w czasie dni ustawowych wolnych od pracy, sobót, niedziel,

świąt, dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktycznych, przerw świątecznych i ferii.

1. Na stołówce wywieszony jest jadłospis z występującymi w posiłkach alergenami.
        1. Obiady wydawane są w godzinach 11:30-12:50.
        1. Koszt jednego obiadu dla ucznia wynosi 3,5 zł, dla dziecka z oddziału przedszkolnego 1,75 zł.
        1. Wszystkich uczniów oczekujących na wydanie obiadu obowiązuje  jedna kolejka.
        1. W czasie obiadu wstęp do stołówki mają tylko osoby korzystające z posiłku.
        1. Warunkiem korzystania z obiadów wydawanych w stołówce szkolnej jest dokonanie wpłaty

w wyznaczonym terminie.

1. Wpłaty za obiad na dany miesiąc należy dokonać do 15 każdego miesiąca w takim terminie,

aby wpłata została zaksięgowana do 16 każdego miesiąca.

1. W przypadku rezygnacji z obiadów rodzic (prawny opiekun)   ucznia  powinien zgłosić ten fakt

w sekretariacie szkoły  osobiście, telefonicznie lub  u intendentki szkolnej do ostatniego dnia miesiąca, w którym uczeń korzysta z obiadów.

1. Zgłoszenie nieobecności ucznia na obiadach należy dokonać w pierwszym dniu dłuższej nieobecności w szkole w godzinach 7:30-8:30 osobiście lub telefonicznie.
        1. Jeśli zgłoszenie następuje w pierwszym dniu nieobecności dziecka w szkole, za ten dzień

nie przysługuje odliczenie kosztów za obiad i nie ma możliwości zwrotu za obiad tego dnia, w którym został odwołany, gdyż wcześniej zostały wydane dyspozycje dotyczące zakupu odpowiedniej ilości produktów do przygotowania posiłku.

1. Zwrot kosztów za obiady przysługuje jedynie rodzicom, którzy zgłosili nieobecność ucznia

w szkole według wyżej wymienionych zasad.

1. Koszt niewykorzystanych obiadów odliczony będzie przy opłacie za następny miesiąc.
        1. W przypadku odliczeń, które miały  miejsce w miesiącu czerwcu danego roku szkolnego
          1. rodzicom uczniów klas kończących naukę w szkole zwrot kosztów wypłacany jest na wskazany rachunek bankowy,
          1. rodzicom uczniów klas promocyjnych, koszt obiadów będzie odliczony w miesiącu wrześniu, lub na wniosek rodziców zostanie dokonany zwrot niewykorzystanej kwoty na skazany rachunek bankowy.