• Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2022/2023

• W poniedziałek,  3 października, w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Jest to dla całej szkolnej społeczności bardzo ważne wydarzenie, podczas którego uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli.

Wybory Samorządu Uczniowskiego poprzedziła wrześniowa kampania wyborcza. Kandydaci przygotowali plakaty, na których umieścili swoje pomysły oraz propozycje na przyszłe działania. W dniu wyborów uczniowie udali się do urny i zagłosowali na swoich kandydatów.

Zwycięzcą został Julian Nowacki z klasy 4b, natomiast jego zastępcami Jowita Walania  z klasy 8c,  Kamil Kremens z klasy 4a  oraz Zuzanna Paniec z klasy 5a.

Zwycięzcom gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkolnej społeczności.

Opiekunki SU

Anna Lisiecka, Małgorzata Furmanek, Angelika Równicka, Sylwia Kata