• Zajęcia pozalekcyjne 2022/2023

      • WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

        W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W ŚWIDNICY

        2022/2023

        Lp.

        Zajęcia

         

        Nauczyciel

        Termin

        1.  

        Kółko szachowe – kl. 1

        A. Lisiecka

        Poniedziałek

        12.50 - 13.35

        1.  

        Zajęcia taneczne – kl. 2

        M. Zapotoczna

        Środa

        12.35 – 14.00

        1.  

        Zajęcia plastyczne – kl. 3

        Z. Piwiec

        Piątek

        11.45 – 12.30

        1.  

        Kółko szachowe – kl. 4

        A. Lisiecka

        Poniedziałek

        13.45 – 14.30

        1.  

        Zajęcia plastyczne – kl. 5 - 6

        R. Uss - Wocial

        Środa

        14.35 – 16.10

        1.  

        Kółko szachowe – kl. 7

        A. Lisiecka

        Czwartek

        13.45 – 14.30

        1.  

        Zajęcia z  j. niemieckiego – Świat Nauki

        E. Wybudowska

        Poniedziałek

        14.35 – 15.20

        Wtorek

        11.45 – 12.30

        1.  

        Zajęcia z matematyki - Świat Nauki – kl. 8b

        A. Lisiecka

        Czwartek

        8.00 – 8.45

        14.35 – 15.20

        1.  

        Zajęcia z biologii - Świat Nauki

        B. Klimczak

        Wtorek

        13.45 – 14.30

        1.  

        Zajęcia z matematyki - Świat Nauki kl. 8c

        A. Lisiecka

        Poniedziałek

        14.35 – 15.20

        Czwartek

        15.35 – 16.20

        1.  

        Zajęcia z geografii - Świat Nauki

        G. Dzieżyc

        Piątek

        12.50 – 13.35

        Piątek

        14.35 – 16.10

        1.  

        Zajęcia rozwijające z informatyki - Świat Nauki

        M. Strzelczyk

        Piątek

        14.35 – 15.20

        1.  

        Zajęcia rozwijające z informatyki - Świat Nauki

        R. Uss - Wocial

        Środa

        12.50 – 14.30

        1.  

        SKS

        T. Cygański

        Poniedziałek

        14.35 – 16.20

        Środa

        14.35 – 16.20

        1.  

        SKS

        M. Furmanek

        Wtorek

        13.45 – 15.30

        Czwartek

        13.45 – 15.30

        1.  

        Zajęcia wokalne (werble)

        A. Miłek

        Czwartek

        14.35 – 15.30

        1.  

        Zajęcia plastyczne

        R. Uss - Wocial

        Środa

        14.30 – 16.15

        1.  

        Zajęcia z j. angielskiego - Świat Nauki – kl. 8a

                      kl. 8b

        B. Strzelczyk

        Środa

        13.45 – 14.30

        Piątek

        13.45 – 14.30

        1.  

        Zajęcia z matematyki - Świat Nauki – kl. 8a

        A. Bukowiecka

        Czwartek

        14.35 – 16.10

        1.  

        Zajęcia rozwijające z chemii - Świat Nauki

        B. Klimczak

        Wtorek

        14.35 – 16.10

        1.  

        Zajęcia z j. angielskiego - Świat Nauki – kl. 8c

        A. Kucharczyk

        Poniedziałek

        15.35 – 16.20

        1.  

        Zajęcia z matematyki - Świat Nauki – kl. 5b

        A. Bukowiecka

        Wtorek

        12.50 – 13.35

        1.  

        Zajęcia rozwijające z informatyki - Świat Nauki

        kl. 4 - 6

        A. Lisiecka

        Wtorek

        13.45 – 14.30

        1.  

        Zajęcia rozwijające z informatyki - Świat Nauki

        kl. 4 - 6

        A. Bukowiecka

        Wtorek

        13.45 – 14.30

        1.  

        Szkolny Wolontariat

        Drzewko Szczęścia

        M. Furmanek

        S. Kata

        W. Tkaczyk

        A. Równicka

        Wg harmonogramu akcji

        1.  

        Zajęcia z języka angielskiego - Świat Nauki – kl. 5a

        Anita Kucharczyk

        Wtorek

        14.35 – 15.20

        1.  

        Zajęcia rozwijające z informatyki - Świat Nauki – kl. 4a

        A. Bukowiecka

        Wtorek

        10.45 – 11.30