• PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID-19 NA TERENIE PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W ŚWIDNICY I ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM W KOŹLI.

Obowiązujące od 1 września 2020 r.

Procedury: procedury_covid_wrzesien.pdf

Deklaracje i oświadczenia: deklaracja_covid_wrzesien.pdf

Funkcjonowanie placówek (przedszkola) w wyjątkowych warunkach

Szanowni Państwo,

po przeanalizowaniu Państwa deklaracji oraz odgónie przyjętych wytycznych dotyczących przygotowania placówek oraz ich funkcjonowania w tych wyjątkowych warunkach, zdecydowałam o wznowieniu opieki w Przedszkolu Publicznym w Świdnicy od dnia 13.05.2020 r. w godz. 8.00-14:00.

Proszę Wszystkich Rodziców o zapoznanie się z załączonymi, obecnie obowiązującymi procedurami bezpieczeństwa.

Liliana Reimann

Przerwa urlopowa

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Świdnicy informuje o terminie letniej przerwy urlopowej

w placówkach przedszkolnych:

1. Przedszkole Publiczne w Świdnicy - 29.06.2020 r. - 14.08.2020 r.
          2. Oddział Przedszkolny w Koźli - 29.06.2020 r. - 7.08.2020 r.

Zestaw podręczników obowiązujący w Przedszkolu Publicznym,

w roku szkolnym 2019/2020

Hop, do góry!  - pakiety wydawnictwa PWN

• Dzieci 4 letnie (2015 r.)

• Dzieci 5 letnie (2014 r.)

• Dzieci 6 letnie (2013 r.)

• Dzieci 3 letnie (2016 r.) - bez książek

Pożegnanie przedszkola

Piknik rodzinny

Galeria zdjęć z wydarzeń przedszkolnych

Photon z wizytą u przedszkolaków

24 maja przedszkolaki z grupy młodszej wzięły udział w zajęciach z robotem Photon.  Jest on interaktywnym robotem edukacyjnym, który poprzez aplikację mobilną oraz powiązane z nią doświadczenia i eksperymenty wprowadza dzieci w świat nowych technologii, rozwija zdolności manualne, orientację przestrzenną oraz rozumienie logiki wydarzeń „krok po kroku”. Zajęcia dla naszych maluchów przygotowali starsi koledzy ze szkoły podstawowej. Podczas tych zajęć, poprzez proste sterowanie Photonem, dzieci mogły spróbować swoich sił w programowaniu ruchów robota, wydawaniu dźwięków, zmiany barwy czułek oraz oczu.

Co się wydarzyło w marcu

ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019 w Zielonej Górze - było F A N T A S T Y C Z N I E❗️

Cudowne Aktywne Przedszkolaki bawiły się w sport z Drużyną Kangura i sportowcami z lokalnych klubów sportowych 🏐🏀⚽️🏈 Na parkiecie była gorąca atmosfera, a na trybunach komplet pu

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY