• DYREKTOR SZKOŁY

         

        Liliana Reimann - nauczyciel dyplomowany

        WICEDYREKTOR SZKOŁY

         

        Beata Strzelczyk - nauczyciel dyplomowany

        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

         

        Mariola Zapotoczna - nauczyciel dyplomowany

        Elżbieta Brzezińska - nauczyciel dyplomowany

        Agnieszka Marczewska - nauczyciel dyplomowany

        Sylwia Weise - nauczyciel dyplomowany

        Sylwia Kata - nauczyciel kontraktowy

        Danuta Warecka  - nauczyciel dyplomowany

        WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE

         

        Wioletta Pajdzik - nauczyciel dyplomowany
        Mirella Boj - nauczyciel mianowany

        JĘZYK POLSKI

         

        Liliana Reimann - nauczyciel dyplomowany
        Jacek Kucharczyk - nauczyciel dyplomowany
        Marta Karpińska-Lizurek - nauczyciel dyplomowany
        Małgorzata Węgłowska - nauczyciel mianowany

        JĘZYK ANGIELSKI

         

        Anita Kucharczyk - nauczyciel dyplomowany
        Beata Strzelczyk - nauczyciel dyplomowany
        Karolina Leśniarek - nauczyciel kontraktowy

        JĘZYK NIEMIECKI

         

        Joanna Granuszewska - nauczyciel kontraktowy (urlop)

        Joanna Jamroziak - nauczyciel dyplomowany

        Ewelina Wybudowska - nauczyciel mianowany

        MATEMATYKA

         

        Aneta Bukowiecka - nauczyciel dyplomowany 
        Anna Lisiecka - nauczyciel mianowany 

        HISTORIA I WOS

         

        Ewelina Bryś - nauczyciel dyplomowany
        Grażyna Dzieżyc - nauczyciel dyplomowany

        PRZYRODA, GEOGRAFIA

         

        Grażyna Dzieżyc - nauczyciel dyplomowany
        Bernardetta Klimczak - nauczyciel dyplomowany

        BIOLOGIA, CHEMIA

         

        Bernardetta Klimczak - nauczyciel dyplomowany

        FIZYKA

         

        Jowita Kozikowska

        INFORMATYKA

         

        Marcin Strzelczyk - nauczyciel dyplomowany
        Anna Lisiecka - nauczyciel mianowany

        MUZYKA

         

        Zbigniew Perwiński - nauczyciel dyplomowany 

         

        PLASTYKA

         

        Renata Uss-Wocial - nauczyciel dyplomowany

        TECHNIKA

         

        Zbigniew Perwiński - nauczyciel dyplomowany 

        RELIGIA

         

        Wioletta Tkaczyk - nauczyciel mianowany
         

        WYCHOWANIE FIZYCZNE

         

        Małgorzata Furmanek - nauczyciel dyplomowany

        Tomasz Cygański - nauczyciel dyplomowany

        Ewelina Bitner - nauczyciel kontraktowy

         

         

         

         

        EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

         

        Jacek Kucharczyk - nauczyciel dyplomowany

        BIBLIOTEKA

         

        Renata Szymula - nauczyciel dyplomowany

        PEDAGOG

         

        Eliza Wiszniewska - nauczyciel dyplomowany

        LOGOPEDA

         

        Sylwia Madera - nauczyciel dyplomowany

        PSYCHOLOG

         

        Angelika Równicka - nauczyciel kontraktowy - urlop

        Izabela Piela

        śWIETLICA

         

        Beata Czerkawska

        FILIA SP KOŹLA

         

        Zuzanna Piwiec - nauczyciel dyplomowany
        Małgorzata Nowacka - nauczyciel kontraktowy