• Kadra pedagogiczna

      •  

        DYREKTOR SZKOŁY

        • Liliana Reimann - nauczyciel dyplomowany

         

        WICEDYREKTOR SZKOŁY

        • Joanna Kordzińska - nauczyciel kontraktowy

         

        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

        • Mariola Zapotoczna - nauczyciel dyplomowany
        • Elżbieta Brzezińska - nauczyciel dyplomowany
        • Agnieszka Marczewska - nauczyciel dyplomowany - urlop
        • Sylwia Weise - nauczyciel dyplomowany
        • Sylwia Kata - nauczyciel mianowany
        • Danuta Warecka  - nauczyciel dyplomowany
        • Zuzanna Piwiec - nauczyciel dyplomowany

         

        WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE

        • Wioletta Pajdzik - nauczyciel dyplomowany
        • Mirella Boj - nauczyciel mianowany
        • Anna Kierzek - nauczyciel kontraktowy
        • Ewelina Olszewska
        • Iwona Cegielska
        • Natalia Garczyńska

         

        JĘZYK POLSKI

        • Liliana Reimann - nauczyciel dyplomowany
        • Jacek Kucharczyk - nauczyciel dyplomowany
        • Marta Karpińska-Lizurek - nauczyciel dyplomowany - urlop
        • Małgorzata Węgłowska - nauczyciel dyplomowany

         

        JĘZYK ANGIELSKI

        • Anita Kucharczyk - nauczyciel dyplomowany
        • Beata Strzelczyk - nauczyciel dyplomowany

         

        JĘZYK NIEMIECKI

        • Joanna Granuszewska - nauczyciel kontraktowy (urlop)
        • Joanna Jamroziak - nauczyciel dyplomowany
        • Ewelina Wybudowska - nauczyciel mianowany

         

        MATEMATYKA

        • Aneta Bukowiecka - nauczyciel dyplomowany 
        • Anna Lisiecka - nauczyciel dyplomowany 

         

        HISTORIA I WOS

        • Ewelina Bryś - nauczyciel dyplomowany
        • Grażyna Dzieżyc - nauczyciel dyplomowany

         

        PRZYRODA, GEOGRAFIA

        • Grażyna Dzieżyc - nauczyciel dyplomowany
        • Bernardetta Klimczak - nauczyciel dyplomowany
        • Małgorzata Mikunda - Żwir

         

        BIOLOGIA, CHEMIA

        • Bernardetta Klimczak - nauczyciel dyplomowany

         

        FIZYKA

        • Małgorzata Mikunda - Żwir

         

        INFORMATYKA

        • Marcin Strzelczyk - nauczyciel dyplomowany
        • Anna Lisiecka - nauczyciel dyplomowany
        • Aneta Bukowiecka - nauczyciel dyplomowany
        • Renata Uss-Wocial - nauczyciel dyplomowany

         

        MUZYKA

        • Zbigniew Perwiński - nauczyciel dyplomowany - urlop
        • Aleksandra Miłek

         

        PLASTYKA

        • Renata Uss-Wocial - nauczyciel dyplomowany

         

        TECHNIKA

        • Zbigniew Perwiński - nauczyciel dyplomowany  - urlop
        • Renata Uss-Wocial - nauczyciel dyplomowany

         

        RELIGIA

        • Wioletta Tkaczyk - nauczyciel mianowany
        • Aleksandra Miłek - nauczyciel stażysta

         

        WYCHOWANIE FIZYCZNE

        • Małgorzata Furmanek - nauczyciel dyplomowany
        • Tomasz Cygański - nauczyciel dyplomowany
        • Ewelina Bitner - nauczyciel kontraktowy - urlop

         

        EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

        • Beata Czerkawska - nauczyciel dyplomowany

         

        BIBLIOTEKA

        • Renata Szymula - nauczyciel dyplomowany

         

        PEDAGOG

        • Kaja Magdziak - nauczyciel stażysta

         

        LOGOPEDA

        • Sylwia Madera - nauczyciel dyplomowany
        • Małgorzata Nowacka - nauczyciel mianowany

         

        PSYCHOLOG

        • Angelika Równicka - nauczyciel kontraktowy