• Harmonogram obiadów

12:30-12:50     KLASA     4A, 4B, 5, 6

13:35                KLASA     7A, 7B, 8A,  8B, 8C

• Obiady wrzesień

• Uczniowie     73,50 zł  ( 21 dni)

Przedszkole Świdnica  38,50 zł   (22 dni)

Przedszkole  Koźla  36,75 zł    ( 21  dni )

• nauczycielka, tablica
          • Terminarz i tematyka zebrań z rodzicami

• ZEBRANIA Z RODZICAMI – ROK SZKOLNY 2021/2022

• Zapoznanie rodziców z kalendarzem roku szkolnego 2021/2022.
            • Przedstawienie Rocznego planu pracy szkoły.
            • Zapoznanie z WZO, propozycje rodziców do planu wychowawczo-profilaktycznego.
            • Przedmiotowe zasady oceniania.
            • Wybór trójek klasowych i przedstawicieli Rady Rodziców.
            • Składki na ubezpieczenie oraz podanie numeru konta Rady Rodziców.
            • Informacje dotyczące działających w szkole zajęć rozwijających i dydaktyczno-wyrównawczych oraz wspomagających.
            • Organizacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
            • Informacja o realizowanych w szkole projektach.
            • Procedury zwolnień z lekcji wych. fizycznego oraz udziału w zaj. z  religii/etyki i wdż
            • Egzamin ósmoklasisty - zapoznanie  rodziców z możliwymi sposobami dostosowania warunków i form przeprowadzania egzaminu gimnazjalnego oraz egzaminu ósmoklasisty
            • Zasady korzystania z e-dziennika(dot. nowych uczniów)
            • Informacja o diagnozach w każdej klasie z wszystkich przedmiotach
            • Wywiadówka profilaktyczna: „Szczepienia przeciwko CVID 19 dla uczniów w wieku 12-14 lat”
            • Procedury bezpieczeństwa – COVID-19 (kształcenie stacjonarne).

29.10.2021

• Spotkania z wychowawcami i nauczycielami poszczególnych przedmiotów informujące o ocenach cząstkowych, frekwencji, zachowaniu.
            • Omówienie wyników testów diagnozujących
            • Spotkanie logopedy z rodzicami dzieci uczęszczających na terapię
            • Spotkanie pedagoga z rodzicami dzieci uczęszczających na zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
            • Wywiadówka profilaktycznaCzynniki wpływające na osiągnięcia uczniów

9.12.2021

• Propozycje ocen z zajęć edukacyjnych oraz z zachowania za I półrocze roku szkolnego 2021/2022.
            • Podanie informacji o propozycjach ocen niedostatecznych z zajęć edukacyjnych oraz nagannych ocenach z zachowania – przedstawienie programów naprawczych
            • Przekazanie informacji o odbywających się zajęciach w szkole i na terenie gminy podczas ferii zimowych.
            • Wywiadówka profilaktyczna: Sposoby i formy motywowania dzieci do nauki i osiągania wyższych wyników

10.02.2022

• Omówienie wyników w nauce i zachowaniu za I półrocze roku szkolnego 2021/2022.
            • Omówienie frekwencji i problematyki wychowawczej.
            • Zapoznanie rodziców uczniów klas  8 SP  z procedurami   egzaminu ósmoklasisty
            • Opinie i sugestie rodziców na temat pracy szkoły i zadowolenia z podejmowanych w szkole działań
            • Wywiadówka profilaktyczna: Zagrożenia wynikające z niewłaściwego korzystania z internetu, gier komputerowych.

​​​​​​​24.03.2022

Dni Zdrowia –„3maj się zdrowo”

• Bieżące ocenianie, frekwencja, zachowanie –  wychowawcy klas.
            • Indywidualne spotkania z nauczycielami przedmiotów.
            • Konsultacje indywidualne pedagoga , psychologa i logopedy z rodzicami uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

​​​​​​​19.05.2022

• Przypomnienie zapisów WZO dotyczących promocji, przeprowadzania egzaminów poprawkowych, sprawdzających, klasyfikacyjnych.
            • Zapoznanie rodziców w ramach doradztwa zawodowego - klasy 8 SP z ofertą szkół ponadpodstawowych (wybór dalszej ścieżki edukacyjnej).
            • Informacja o przewidywanych ocenach niedostatecznych oraz o propozycji nagannej oceny zachowania.
            • Propozycje ocen z zajęć edukacyjnych oraz z zachowania za rok szkolny 2020/2021.
            • Ocena klasy po roku pracy, ewaluacja planu wychowawczego klasy.
            • Wywiadówka profilaktycznaZadania rodziców podczas przebywania z dziećmi na akwenach wodnych – spotkanie z WOPR Zielona Góra

Ze względów organizacyjnych terminy spotkań i zebrań mogą ulec zmianie.

Zatwierdzam

Liliana Reimann