• Godziny dostępności

      • TERMIN GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

        L.p.

        Nazwisko i imię nauczyciela

        Termin godziny dostępności

        1.

        Boj Mirella

        Pon. 9:00-9:30, śr. 8:30-9:00

        2.

        Bryś Ewelina

        Czwartek 15:20-16:20

        3.

        Brzezińska Elżbieta

        Środa 11:45-12:45

        4.

        Bukowiecka Aneta

        Czwartek 16:10-17:10

        5.

        Cegielska Iwona

        Wt. 9:00-9:30 Wt. 9:00-9:30

        6.

        Cygański Tomasz

        Poniedziałek 10:45-11:45

        7.

        Czerkawska Beata

        Środa 14:35 – 15:35

        8.

        Dzieżyc Grażyna

        Piątek 13:50-14:50

        9.

        Furmanek Małgorzata

        Poniedziałek 14:30-15:30

        10.

        Garczyńska Natalia

        Wtorek 10:00-10:30, Czwartek  8:30-9:00

        11.

        Jamroziak Joanna

        Poniedziałek 14:30-15:30

        12.

        Kata Sylwia

        Czwartek 12:50-13:50

        13.

        Kierzek Anna

        Pon. 13:30-14:00, wt. 12.30-13:00

        14.

        Klimczak Bernardeta

        Wtorek 12:30-13:30

        15.

        Kordzińska Joanna

        Wt. 15:30-16:00, śr. 9:00-9:30

        16.

        Kucharczyk Anita

        Poniedziałek 14:30-15:30

        17.

        Kucharczyk Jacek

        Czwartek 14:30-15:30

        18.

        Lisiecka Anna

        Poniedziałek 15:20-16:20

        19.

        Madera Sylwia

        Poniedziałek 14:30-15:30

        20.

        Magdziak Kaja

        Wtorek 14:20-15:20

        21.

        Miłek Aleksandra

        Poniedziałek 14:00-15:00

        22.

        Nowacka Małgorzata

        Środa 15:00-16:00

        23.

        Olszewska Ewelina

        Wt. 13:30-14:00, czw. 12:30-13:00

        24.

        Pajdzik Wioletta

        Wt. 14:00-14:30, śr. 15:30-16:00

        25.

        Piwiec Zuzanna

        Wtorek 11:30-12:30

        26.

        Reimann Liliana

        Poniedziałek 16:15-17:15

        27.

        Równicka Angelika

        Wtorek 14:15-15:15

        28.

        Strzelczyk Beata

        Piątek 14:30-15:30

        29.

        Strzelczyk Marcin

        Czwartek 15:25-16:25

        30.

        Szymula Renata

        Środa 14:30-15:30

        31.

        Tkaczyk Wioletta

        Poniedziałek 13:40-14:40

        32.

        Uss-Wocial Renata

        Piątek 14:30-15:30

        33.

        Warecka Danuta

        Poniedziałek 13:30-14:30

        34.

        Weise Sylwia

        Wtorek 12:50-13:50

        35.

        Węgłowska Małgorzata

        Środa 14:30-15:30

        36.

        Wybudowska Ewelina

        Wtorek 10:40-11:40

        37.

        Zapotoczna Mariola

        Czwartek 12:50 – 13:50

        38.

        Żwir-Mikunda Małgorzata

        Środa 14:30-15:30