Strona główna
Walentynki 2021
Konkurs walentynkowy rozstrzygnięty!
Dziękujemy klasom, które zrealizowały swoje pomysły i przesłały nam prace związane z Dniem Zakochanych. Wybór zwycięzcy był dla jury niezwykle trudny. Komisja sędziowska, po gorącej dyskusji, wybrała trzy filmy, które ex aequo zajęły pierwsze miejsce. Są to „produkcje” klas 5, 6A i 6B. Jury przyznało jednocześnie dwa wyróżnienia – otrzymały je dwie klasy – 4 i 7C. Po powrocie do szkoły u pani Dyrektor czekają na Was słodkie nagrody. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Klasowy pokaz mody ekologicznej
Ze względu na pandemię tradycyjny bal karnawałowy klasa 3A zamieniła w tym roku na klasowy pokaz mody ekologicznej. Po wcześniejszej rozmowie na temat ekologii i pracy projektantów mody postanowiliśmy wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Swoje stroje wykonaliśmy z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu, np.: kartony, gazety, foliowe reklamówki, plastikowe nakrętki itp. Na naszym pokazie można było podziwiać m.in. ekologiczny strój panny młodej, rycerza, Pippi, Steve’a z Minecraft’a. Podczas prezentacji świetnie się bawiliśmy. To był naprawdę udany dzień.

Odwołujemy konsultacje
Konsultacje dla uczniów klas 8 zostają odwołane
Uwaga Uczniowie klas 8!
- Wszystkie lekcje z przedmiotów egzaminacyjnych (język polski, matematyka, język angielski) trwają 45 minut oraz prowadzone są online.
- Obecność na zajęciach dodatkowych z przedmiotów egzaminacyjnych jest obowiązkowa.
- Udział w konsultacjach prowadzonych w trybie stacjonarnym jest obowiązkowy z zac
Uwaga!! Nauczanie hybrydowe w klasach 1-3
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Świdnicy, w porozumieniu z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym oraz organem prowadzącym - Gminą Świdnica, w dniach 11-19 lutego 2021r. wprowadza nauczanie hybrydowe (stacjonarne połączone ze zdalnym).
Dzieci klas 1-3, które po zajęciach dydaktycznych uczestniczyły w zajęciach opiekuńczych w świetlicy, będą brały udział w nauczaniu zdalnym. Dla pozostałej części klasy zajęcia odbywać się będą jak do tej pory - stacjonarnie w szkole.
Przygotowania do Dnia Bezpiecznego Internetu
Nasi uczniowie mają świadomość zagrożeń cyfrowych. Dlatego tradycyjnie bierzemy udział w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu. DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.
Zimowy bal karnawałowy
W środę 3 lutego po długiej przerwie, spowodowanej zdalnym nauczaniem i feriami świąteczno-zimowymi, nadeszła chwila beztroski i dobrej zabawy. Zimowy bal karnawałowy był przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Dodatkowo uczniowie wszystko przygotowali samodzielnie. No, może z malutką pomocą. Mogliśmy więc zobaczyć własnoręcznie przygotowane stroje, udekorowaną klasę i bardzo ciekawe gry. W konkursach mógł wziąć udział, kto chciał i ile razy chciał. Dzięki różnorodnym zabawom czas szybko płynął. Radościom nie było końca. Wszyscy stwierdzili, że to najwspanialszy bal karnawałowy, jaki do tej pory się odbył.

Opłaty za obiady luty 2021
Przedszkole 20 dni x 1,75 zł = 35 zł
Uczniowie ( klasa 1-3) 20 dni x 3,50 zł = 70 zł
Zarządzenie nr 0050.8.2021
Wójta Gminy Świdnica
z dnia 15.01.2021 r.
w sprawie: harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2021/2022 do Przedszkola Publicznego i klasy I w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II i Filii w Koźli, dla których organem prowadzącym jest Gmina Świdnica.
Procedury bezpieczeństwa
Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Świdnicy w roku szkolnym 2020/2021 w związku z COVID-19 (aktualizacja z dnia 18 stycznia 2021r. w związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13.01.2021r.)
- Uczniowie/dzieci nie mogą uczęszczać do szkoły lub pla
Zarządzenie nr 1/2021 Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
Zarządzenie nr 1/2021 Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Świdnicy z dnia 15 stycznia 2021r.
W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 zarządzam, co następuje:
Konkursy przedmiotowe
Konkursy przedmiotowe organizowane pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty to wielka okazja, aby zdobyć punkty niezwykle przydatne podczas naboru do szkół ponadpodstawowych. W poprzednich latach etap szkolny odbywał się najczęściej w listopadzie, a etapy rejonowe i wojewódzkie na początku roku w wyznaczonych przez kuratorium placówkach. W tym roku, oczywiście w związku z pandemią koronawirusa, będzie inaczej. Kurator oświaty zwróciła się do wszystkich dyrektorów szkół podstawowych o pomoc w zorganizowaniu dwóch pierwszych etapów – szkolnego i rejonowego. O ile nie zmienią się przepisy sanitarne – oba etapy będziemy zmuszeni przeprowadzić zdalnie. Etap szkolny będzie miał miejsce w drugiej połowie stycznia, z kolei etap rejonowy w pierwszych dwóch tygodniach marca. Najlepsi, już poza swoimi placówkami, zmierzą się z zadaniami w drugiej połowie kwietnia. Szkolny etap rozpocznie konkurs
Są ferie, jest zabawa
W czasie trwania półkolonii dla dzieci z klas 1–3 odbyły się zajęcia rekreacyjno-sportowe prowadzone przez panią Małgorzatę Furmanek. Zajęcia miały na celu bezpieczną zabawę poprzez sport, rozwijanie aktywności fizycznej uczniów oraz wzmacnianie odporności. Dzieci bardzo chętnie i z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w zabawach z szarfami, kółkami hula-hop i balonami. Odbyło się wiele konkursów sprawnościowych wzbudzających wiele emocji i uśmiechu. Zajęcia plastyczne odbywały się na zmianę z zajęciami ruchowymi.
Godziny dzwonków
Sobota 27.06.2026