• PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W ŚWIDNICY

          ROK SZKOLNY 2020/2021

          Kandydaci przyjęci

          1. Antosik Imran
          2. Awramik Ina
          3. Awramik Jeremi
          4. Białek Eliza
          5. Borejza Dominika
          6. Brodzik Kacper
          7. Ciołek Jan
          8. Czarny Paweł Antoni
          9. Derlatka Wiktor
          10. Dziennik Aleks
          11. Figura Szymon
          12. Frąckiewicz Juliusz
          13. Górski Błażej
          14. Grzybowska Wiktoria
          15. Grzybowska Zuzuanna
          16. Heryan-Marecik Olivier
          17. Jarzębińska Julia
          18. Kosowska Emilia
          19. Kremens Klaudia
          20. Marczewski Jan
          21. Mazuro Błażej
          22. Mosiewicz Hanna
          23. Niszczot Oliver
          24. Nowak Pola
          25. Polanin Jakub
          26. Polanin Michał
          27. Przybylska Lena
          28. Samek Lena
          29. Serba Barbara
          30. Shahabi Leila
          31. Sklepowicz Blanka
          32. Sobczyk Daniel
          33. Stafecka Ola
          34. Stepanian Zuzanna
          35. Strzelec Franciszek
          36. Szymańczyk Aleksandra
          37. Szymczak Amelia
          38. Szymczak Antoni
          39. Szymczak Natan
          40. Szymczak Szymon
          41. Talarczyk Radosław
          42. Tkaczyk Piotr
          43. Tyrlik Lucjan
          44. Walkowiak Julia
          45. Walkowiak Stanisław
          46. Warzecha Antoni
          47. Węclewicz Lena
          48. Wicher Lilianna
          49. Wicher Szymon
          50. Zegzuła Maksymilian

           

          ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY W KOŹLI

          ROK SZKOLNY 2020/2021

          1. Borowiak Amelia
          2. Czyż Aleksander
          3. Dziewęcka Lena
          4. Dzikowska Amelia
          5. Jóźwiak Amelia
          6. Kosowska Dominika
          7. Majewska Blanka
          8. Majewski  Filip
          9. Majewski Leon
          10. Misiak Nikodem
          11. Olszewski Jacek
          12. Pankiewicz Kacper
          13. Równicki Ksawery
          14. Ryszewska  Natalia
          15. Skorupski Alan
          16. Sobczyk Maksymilian
          17. Szymczak Marcel
          18. Świerszko Lilianna
          19. Świerszko Marek
          20. Węclewicz Piotr
          21. Zapotoczny Antoni