Tegoroczne obchody Dnia Patrona Szkoły rozpoczęliśmy od uroczystego wyjścia z pocztem sztandarowym do kościoła w Świdnicy. Po Mszy Świętej wróciliśmy do szkoły na kolejną edycję Konkursu Piosenki dla Jana Pawła II. Uczniowie od ponad miesiąca pracowali, aby stworzyć niebanalne, klasowe występy. Na rozpoczęcie konkursu szkolny chór zaśpiewał piosenkę „Janie Pawle II Wielki”, aby przybliżyć wszystkim postać naszego patrona. Następnie każda z klas I-III i IV-VIII prezentowała przygotowane piosenki. Były układy taneczne, rekwizyty, piękne śpiewy i odgrywane role aktorskie. Jurorzy mieli trudne zadanie, aby z każdego poziomu edukacyjnego wyłonić najciekawsze występy. Po podliczeniu punktów i trudnej naradzie jury wyłoniło następujących zwycięzców:
W klasach I-III:
I miejsce: 3a
II miejsce: 2a i 3b
III miejsce: 2b
W klasach IV-VIII:
I miejsce: 6a
II miejsce: 8 i 4a
III miejsce: 5a
Wszystkim klasom gratulujemy występów!