• KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ BOŻONARODZENIOWĄ ROZTRZYGNIĘTY!!!!!

• Jak co roku w okresie przedświątecznym zorganizowany został w naszej szkole konkurs na ,,Najpiękniejszą bombkę bożonarodzeniową”. Jest to doskonała okazja do wprowadzenia się
            w świąteczny nastrój, poczucia magii zbliżających się świąt oraz kultywowania tradycji bożonarodzeniowych.

W tym roku mogliśmy na Was liczyć! Do świetlicy szkolnej wpłynęła duża ilość oryginalnych
             i pięknie wykonanych prac, które wyeksponowane zostały na korytarzu szkolnym.

Komisja konkursowa nagrodziła prace następujących osób:

I Miejsce – Agata Felińska klasa III;

II Miejsce – Hanna Kokocińska klasa IIa oraz Michał Milewski klasa Ib;

III Miejsce – Zuzanna Tomaszewska klasa III oraz Zuzanna Zagdańska klasa Ib;

Wyróżnienia: Martyna Jaworska klasa Ib oraz Natalia Nowacka klasa IV

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY GRATULUJĄ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU !!!!

• „Dziel się uśmiechem”

• Nasi najmłodsi uczniowie klas 1a i 1b,  wraz z wychowawcami realizowali podczas zajęć ogólnopolski program „Dziel się uśmiechem”. Głównym celem tego programu jest budowanie wśród uczniów świadomości, jak ważna jest troska o zdrowe zęby oraz jak skutecznie dbać o higienę jamy ustnej. Podczas zajęć poruszane były zagadnienia z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej, zbilansowanej, zdrowej diety oraz aktywnego stylu życia.

Każdy uczestnik otrzymał zestaw do pielęgnacji zębów składający się ze szczotki i pasty do zębów oraz bezcukrowej gumy do żucia, a także materiały edukacyjne zawarte w książeczce „Ja i moje zęby”. Uczniowie w czasie zajęć odbyli pogadankę z pielęgniarką szkolną, która przekazała im podstawowe informacje dbania o jamę ustną. Uczniowie poznając instrukcję mycia zębów, odbyli cykl fluoryzacji. W czasie zajęć z wychowawcą odbył się seans filmowy „Jak dbać o zdrowie i mieć piękny uśmiech?”. Uczniowie przygotowali smaczne i zdrowe sałatki, które ze smakiem zjedli na pierwsze śniadanie, dowiadując się przy tym jak wiele wartości znajduje się w owocach i warzywach. Bardzo chcemy mieć piękny uśmiech, dlatego planujemy w przyszłym półroczu wspólną wizytę u stomatologa.

• Zarządzenie Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

• Zarządzenie nr 1/2020

Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Świdnicy

z dnia 13.01.2020 r.

w sprawie:  harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2020/2021 do Przedszkola Publicznego i klasy I w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II i Filii w Koźli, dla których organem prowadzącym jest Gmina Świdnica.

• Opłaty za obiady

• Opłaty za obiady w styczniu:

• szkoła podstawowa - 42zł (14 dni)
            • przedszkole - 21zł (14 dni)