• Pokaz sów i sokołów w przedszkolu.

• 10 stycznia wszystkie Przedszkolaki wzięły udział w pokazie sów i sokołów, który odbył się w Naszym Przedszkolu. Podziwialiśmy siłę i dostojeństwo sokołów oraz mądrość sów oglądając te ptaki z bliska. Sokolnik opowiadał wiele ciekawostek o drapieżnikach oraz uczył nas jak je rozpoznawać i chronić. Te piękne ptaki dostarczyły Przedszkolakom niezapomnianych wrażeń i stały się empiryczną częścią lekcji przyrody. Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców Przedszkola, na czele z Panem Przemysławem Kapustą, za pomoc, zaangażowanie w przygotowanie tego niezwykłego pokazu.
          • Wycieczka do Straży Pożarnej.

• Ile litrów wody mieści się w wozie strażackim? Jaki sprzęt jest używany podczas akcji strażaków ? Na te i inne pytania odpowiadali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Świdnicy. Uczniowie z klasy 1a mogli obejrzeć z bliska remizę i porozmawiać o pracy strażaków. Dziękujemy panu Marcinowi Mik i pani Zuzannie Gembara za ciekawą lekcję, a panu Mariuszowi Górskiemu za pomoc w organizacji wycieczki.

• Niezwykłe spotkanie z Panią Bogumiłą Hajdasz.

• 2 stycznia 2024 roku dzieci z grupy ,,Słoneczek" oraz ,,Pszczółek" gościły wyjątkowego gościa Panią Bogumiłę Hajdasz- autorkę tomiku poezji ,,Świdnica- moja miłość ". Nasz cudowny gość przedstawił Przedszkolakom autorski spektakl ,,Wróżka - Babuszka", który wywołał wiele uśmiechu na twarzach najmłodszych i został nagrodzony ogromnymi brawami.

Bardzo dziękujemy Pani Bogusi Hajdasz za odwiedziny i cudownie spędzony czas w Naszym Przedszkolu.