• Zajęcia pozalekcyjne 2020/2021

      • Zajęcia pozalekcyjne 2020/2021

        Nazwisko/imię

        Zajęcia pozalekcyjne

        Zajęcia statutowe

        Świat Nauki

        Boj Mirella

        ----------------------------

         

        Prezentacje w programie Genial

        ----------------------------

         

        Bryś Ewelina

        ----------------------------

         

        Konsultacje – piątek - 7 lekcja

        ----------------------------

        Brzezińska Elżbieta

        ----------------------------

         

        „Lekturki spod chmurki” –

        środa, 5 lekcja

        ----------------------------

        Cygański Tomasz

        Szermierka – pon., środa 14:30-16:30

        Szermierka

        ----------------------------

        Kata Sylwia

        ----------------------------

        Wolontariat

        ----------------------------

        Dzieżyc Grażyna

        ----------------------------

         

        Konsultacje – wtorek 8 lekcja

        Czwartek – 8,9 lekcja

        Furmanek Małgorzata

        SKS – pon., czwartek – 14:35-16:20

        Wolontariat

        ----------------------------

        Jamroziak Joanna

        ----------------------------

         

        Konsultacje – środa – 7 lekcja

        ----------------------------

        Bitner Ewelina

        SKS – wtorek 14:30-16:20

        Szermierka – pon. środa 14:30-16:20

        Wolontariat

        ----------------------------

        Karpińska-Lizurek Marta

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – pon. – 14:35-15:20, środa – 12:50-13:35

        Konsultacje – piątek – 8 lekcja

        ----------------------------

        Klimczak Bernardeta

        ----------------------------

         

        Konsultacje – poniedziałek – 8 lekcja

        Biologia(w) – wtorek 7 lekcja, chemia(w)wtorek – 8 lekcja, chemia(r)- środa -8, 9 lekcja

        Kucharczyk Anita

        ----------------------------

         

        Konsultacje – piątek – 8 lekcja

        Poniedziałek – 7, 8 lekcja, wtorek – 7 lekcja

        Kucharczyk Jacek

         

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – czwartek – 8, 9 lekcja, piątek – 7 lekcja

        KRET(sobota)

        ----------------------------

         

        Leśniarek Karolina

        ----------------------------

         

         

        Konsultacje – czwartek – 8 lekcja

        Worek – 6, 7 lekcja, czwartek – 7 lekcja

        Lisiecka Anna

        Kółko szachowe – poniedziałek – 7 lekcja, wtorek – 6,7 lekcja

         

        Samorząd Uczniowski

        Matematyka(w) – wtorek -8 lekcja, środa -6, 7 lekcja

        Matematyka(r)- pon. – 8 lekcja

        Madera Sylwia

        ----------------------------

         

        Zajęcia logopedyczne

        ----------------------------

         

        Marczewska Agnieszka

        Gry matematyczne – poniedziałek – 5 lekcja

         

        „Lekturki spod chmurki” –

        czwartek, 6 lekcja

        ----------------------------

         

        Nowacka Małgorzata

        ----------------------------

         

        „Lekturki spod chmurki”

        ----------------------------

        Kozikowska Jowita

        ----------------------------

         

        ----------------------------

        Czwartek – 9 lekcja

        Pajdzik Wioletta

        ----------------------------

         

        Zabawy edukacyjno-integracyjne z dziećmi młodszymi

        ----------------------------

        Piwiec Zuzanna

         

         

        „Lekturki spod chmurki”

        ----------------------------

        Strzelczyk Marcin

        ----------------------------

         

        Strona internetowa

        Poniedziałek – 7 lekcja, wtorek – 6 lekcja, środa – 7 lekcja, czwartek – 7 lekcja, piątek – 6 lekcja

        Strzelczyk Beata

         

        ----------------------------

        ----------------------------

        Środa- 7 lekcja, czwartek – 7 lekcja, piątek – 7 lekcja

        Szymula Renata

        ----------------------------

         

        Kółko języka francuskiego – środa- 7 lekcja

        ----------------------------

        Tkaczyk Wioletta

        ----------------------------

         

        Wolontariat, kółko biblijne – co drugi tydzień

        ----------------------------

        Uss-Wocial Renata

        Koło plastyczne – wtorek – 8,9 lekcja

        Konsultacje – środa – 8 lekcja

        Poniedziałek – 9 lekcja, wtorek – 7 lekcja

        Warecka Danuta

        ----------------------------

         

        „Lekturki spod chmurki”

         

        ----------------------------

        Weise Sylwia

        ----------------------------

         

        „Lekturki spod chmurki” –

        piatek, 5 lekcja

        ----------------------------

        Węgłowska Małgorzata

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – poniedziałek – 7 lekcja, wtorek 7,8 lekcja

         

        Koło polonistyczne – piątek – 5 lekcja

        ----------------------------

        Wiszniewska Eliza

        ----------------------------

         

        Konsultacje – poniedziałek – 8 lekcja

        ----------------------------

        Zapotoczna Mariola

         

         

        „Lekturki spod chmurki” –

        czwartek, 5 lekcja

        ----------------------------

        Wybudowska Ewelina

        ----------------------------

         

         

        Zajęcia z cyklu „Inkubator przedsiębiorczości” – według potrzeb

        Środa – 7,8 lekcja

        Piela Izabela

        ----------------------------

         

        konsultacje psychologiczne dla rodziców – poniedziałek od 14:30 do 15:30

        ----------------------------

        Perwiński Zbigniew

         

        ----------------------------

         

        Konsultacje – czwartek 16:30-17:15

        ----------------------------

        Bukowiecka Aneta

         

        ----------------------------

        Konsultacje – poniedziałek – 8 lekcja

        Wtorek – 7,8 lekcja, czwartek – 8,9 lekcja

        Reimann Liliana

        Koło teatralne – piątek 7 lekcja

         

        ----------------------------

        ----------------------------