• Opłaty za miesiąc marzec 2019 r.

przedszkole -  31,5 zł
        szkoła - 63 zł

Wpłaty prosimy dokonać na konto bankowe

Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Świdnicy:
        PKO BANK POLSKI
        NR
        z podaniem w tytule płatności następujących danych:
        imię i nazwisko dziecka, klasę, miesiąc korzystania z obiadów i rodzaj opłaty (opłata za obiad)

ZASADY WYDAWANIA OBIADÓW
        W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II W ŚWIDNICY

1.    Warunkiem korzystania z obiadów wydawanych w stołówce szkolnej jest dokonanie wpłaty w wyznaczonym terminie.
        2.    Wpłaty za obiad na dany miesiąc należy dokonać do 15 każdego miesiąca (data zaksięgowania na koncie szkoły) w takim terminie, aby pieniądze wpłynęły do 16 każdego miesiąca.
        3.    Brak zaksięgowanej wpłaty do 16 dnia każdego miesiąca będzie równoznaczny z rezygnacją  korzystania z obiadów.
        4.    Zgłoszenie nieobecności dziecka na obiedzie należy dokonać w dniu poprzedzającym nieobecność do godziny 8:30.
        5.    Koszt jednego obiadu dla ucznia wynosi -  3 zł,  dla dziecka z oddziału przedszkolnego - 1,50zł.