• DYREKTOR SZKOŁY


        Liliana Reimann - nauczyciel dyplomowany

         

        WICEDYREKTOR SZKOŁY


        Beata Strzelczyk - nauczyciel dyplomowany

         

        EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

         

        Mariola Zapotoczna - nauczyciel dyplomowany
        Elżbieta Brzezińska - nauczyciel dyplomowany
        Danuta Warecka - nauczyciel mianowany
        Agnieszka Marczewska - nauczyciel dyplomowany

         

        WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE


        Wioletta Pajdzik - nauczyciel dyplomowany
        Mirella Boj - nauczyciel mianowany

         

        JĘZYK POLSKI

         

        Liliana Reimann - nauczyciel dyplomowany
        Teresa Przykuta - nauczyciel mianowany
        Jacek Kucharczyk - nauczyciel dyplomowany
        Marta Karpińska-Lizurek - nauczyciel dyplomowany
        Małgorzata Węgłowska - nauczyciel mianowany

         

        JĘZYK ANGIELSKI


        Anita Kucharczyk - nauczyciel dyplomowany
        Beata Strzelczyk - nauczyciel dyplomowany
        Karolina Leśniarek - nauczyciel kontraktowy

         

        JĘZYK NIEMIECKI

         

        Joanna Granuszewska - nauczyciel kontraktowy (urlop)
        Joanna Jamroziak - nauczyciel dyplomowany

        Ewelina Wybudowska - nauczyciel kontraktowy

         

        MATEMATYKA

         

        Aneta Bukowiecka - nauczyciel dyplomowany (urlop)
        Jerzy Piotrowski - nauczyciel dyplomowany
        Katarzyna Olichwer - nauczyciel dyplomowany
        Anna Lisiecka - nauczyciel mianowany 

        Zdzisław Miłoszewski

         

        HISTORIA I WOS


        Ewelina Bryś - nauczyciel mianowany
        Grażyna Dzieżyc - nauczyciel dyplomowany

         

        PRZYRODA, GEOGRAFIA


        Ewa Pentek - nauczyciel dyplomowany
        Grażyna Dzieżyc - nauczyciel dyplomowany
        Elżbieta Brzezińska - nauczyciel dyplomowany
        Bernardetta Klimczak - nauczyciel dyplomowany

         

        BIOLOGIA, CHEMIA


        Bernardetta Klimczak - nauczyciel dyplomowany

         

        FIZYKA

         

        Katarzyna Olichwer - nauczyciel dyplomowany

         

        INFORMATYKA

         

        Marcin Strzelczyk - nauczyciel dyplomowany
        Anna Lisiecka - nauczyciel mianowany

        Renata Uss-Wocial - nauczyciel dyplomowany

         

        MUZYKA


        Zbigniew Perwiński - nauczyciel dyplomowany - urlop zdrowotny

        Dominik Rajchel

         

        PLASTYKA


        Renata Uss-Wocial - nauczyciel dyplomowany

         

        TECHNIKA


        Renata Uss-Wocial - nauczyciel dyplomowany
        Zbigniew Perwiński - nauczyciel dyplomowany

         

        RELIGIA

         

        Wioletta Tkaczyk - nauczyciel mianowany
        ksiądz Robert Tomalka - nauczyciel mianowany

         

        WYCHOWANIE FIZYCZNE


        Małgorzata Furmanek - nauczyciel dyplomowany
        Tomasz Cygański - nauczyciel dyplomowany

        Ewelina Janecka - nauczyciel kontraktowy

         

        ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE


        Renata Uss-Wocial - nauczyciel dyplomowany
        Zbigniew Perwiński - nauczyciel dyplomowany

         

        ZAJĘCIA TECHNICZNE


        Renata Uss-Wocial - nauczyciel dyplomowany
        Zbigniew Perwiński - nauczyciel dyplomowany

         

        EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA


        Jacek Kucharczyk - nauczyciel dyplomowany

         

        BIBLIOTEKA


        Renata Szymula - nauczyciel dyplomowany

         

        PEDAGOG


        Eliza Wiszniewska - nauczyciel dyplomowany

         

        LOGOPEDA

         

        Sylwia Madera - nauczyciel dyplomowany

        PSYCHOLOG


        Angelika Równicka - nauczyciel kontraktowy

         

        śWIETLICA


        Sylwia Weise - nauczyciel dyplomowany

        Sylwia Dybionka - nauczyciel kontraktowy

         

        FILIA SP KOŹLA

         

        Zuzanna Piwiec - nauczyciel dyplomowany
        Małgorzata Nowacka - nauczyciel kontraktowy