• Obiady w kwietniu

• Opłaty za miesiąc kwiecień 2019 r.

przedszkole -  21 x 1,50 zł

szkoła - 15 x 3 zł

szkoła 15 dni, przedszkole 21 dni

Wpłaty prosimy dokonać na konto bankowe

Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Świdnicy: PKO BANK POLSKI NR 63 1020 5402 0000 0602 0382 1402
            z podaniem w tytule płatności następujących danych: imię i nazwisko dziecka, klasę, miesiąc korzystania
            z obiadów i rodzaj opłaty (
            opłata za obiad)

• Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 16 marca 2020 r. dotycząca materiałów dla ósmoklasistów

• Drogie Ósmoklasistki, Drodzy Ósmoklasiści, od 16 do 25 marca, w dni powszednie, znajdziecie – na naszej stronie oraz na stronach internetowych wszystkich okręgowych komisji egzaminacyjnych – zestawy zadań, które możecie wykorzystać jako element powtórki przed egzaminem ósmoklasisty.

• Informacja!!!

• W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej oraz po uzgodnieniu z Wójtem Gminy Świdnica zawieszam zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w Zespole Szkolno - Przedszkolnym(Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Świdnicy, Szkoła Filialna z odziałem przedszkolnym w Koźli, Przedszkole Publiczne w Świdnicy) od 12.03. do 25.03.2020 r. Ponadto informuję, że w dniach 12-13.03.2020 r.  nasze placówki będą pełniły funkcje opiekuńcze, jeśli rodzice nie będą mogli zapewnić opieki swoim dzieciom.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Świdnicy

• Jak prawidłowo dbać o zęby?

• Ile pasty nałożyć na szczoteczkę? Jak często należy myć zęby? Ile razy w roku dzieci powinny odwiedzać gabinet dentystyczny? Na te i wiele innych pytań uczniowie klasy trzeciej uzyskali wyczerpujące odpowiedzi podczas wizyty u stomatologa, pani Beaty Wojtków. Podczas wizyty każde dziecko otrzymało szczoteczkę do mycia zębów wraz ze szczegółową instrukcją jej używania.  Na zakończenie spotkania uczniowie podziękowali pani dentystce, wręczając kwiaty.

Agnieszka Marczewska

• Informacja

• Świdnica, 5.03.2020 r.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Świdnicy odwołuję na okres 2 tygodni wszystkie imprezy kulturalno-edukacyjno-sportowe organizowane dla naszych uczniów na terenie świdnickiej placówki oraz poza nią.

Informuję również, że nie odbędzie się zaplanowane na 19 marca br. zebranie z rodzicami.

Przypominam, że przeziębione dzieci oraz chorzy pracownicy muszą pozostać w domach, aby nie zarażać innych.

Jednocześnie informuję, że dokładamy wszelkich starań, aby na terenie naszej szkoły nie wystąpiły zdarzenia, które mogą zagrozić zdrowiu uczniów.

Liliana Reimann