• Świdnica, 5.03.2020 r.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Świdnicy odwołuję na okres 2 tygodni wszystkie imprezy kulturalno-edukacyjno-sportowe organizowane dla naszych uczniów na terenie świdnickiej placówki oraz poza nią.

Informuję również, że nie odbędzie się zaplanowane na 19 marca br. zebranie z rodzicami.

Przypominam, że przeziębione dzieci oraz chorzy pracownicy muszą pozostać w domach, aby nie zarażać innych.

Jednocześnie informuję, że dokładamy wszelkich starań, aby na terenie naszej szkoły nie wystąpiły zdarzenia, które mogą zagrozić zdrowiu uczniów.

Liliana Reimann

• Wizyta w Domu Pomocy Społecznej

• 27 lutego dzieci uczęszczające na zajęcia taneczne postanowiły odwiedzić pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Zielonej Górze. Dzień był pochmurny i ponury. Jednak dzieci, wchodząc do ośrodka, wniosły ze sobą powiew wiosny. Na twarzach staruszków, którzy już czekali na nas w świetlicy, od razu pojawił się uśmiech. Byliśmy wyczekiwanymi gośćmi. Wszystkie przygotowane przez nas utwory były zatańczone perfekcyjnie i z taką energią, że muzyka porwała do tańca obie panie dyrektor. Publiczność nagrodziła dzieci wielkimi brawami i słodyczami. Na pewno tam wrócimy, bo jesteśmy przekonani, że zrobiliśmy coś naprawdę dobrego.

Mariola Zapotoczna