• Gratulacje!

W pierwszy dzień wiosny w Gronowie odbyło się uroczyste rozdanie nagród XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Techniczno-Plastycznego „Ubierz Jeża”, związanego z ekologiczną akcją „Skowronki” organizowaną pod honorowym patronatem marszałka województwa lubuskiego – pani Elżbiety Anny Polak.
          • W dniu 13 kwietnia 2018 r. uchwałą Rady Gminy Świdnica oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Świdnicy został przekształcony w Przedszkole Publiczne w Świdnicy i jednocześnie utworzono Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świdnicy.
            • W skład naszej placówki wchodzą Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
              w Świdnicy z oddziałami gimnazjalnymi oraz Szkoła Filialna w Koźli. Świdnicka Szkoła Podstawowa znajduje się przy ulicy Ogrodowej 36, Przedszkole Publiczne przy ulicy Długiej 30. Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny w Koźli mieszczą się w jednym budynku – Koźla 117.
              • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świdnicy jest kameralną szkołą,
                w której nikt nie jest anonimowy. Zapewniamy uczniom rzetelne przygotowanie do dalszej nauki i przyjemną atmosferę na co dzień. Aby nasi wychowankowie byli bezpieczni, w budynku szkoły i na zewnątrz zainstalowano monitoring wizyjny.
                • Wyróżnia nas otwartość na drugiego człowieka, młodzież uczy się rozwiązywać różne problemy. Placówka jest nowoczesną szkołą, wyposażoną w środki dydaktyczne XXI wieku: tablice interaktywne, komputery i rzutniki multimedialne. Idąc z duchem czasu i chcąc jednocześnie spełnić oczekiwania rodziców – z dniem 1 września 2017 wprowadziliśmy dziennik elektroniczny. Nasza kadra pedagogiczna organizuje liczne koła przedmiotowe, zainteresowań i zajęcia wyrównawcze. Wszystkie dzieci mogą korzystać z opieki pedagogicznej, psychologicznej oraz logopedycznej.
                  • Już od najmłodszych klas uczniowie uczą się dwóch języków obcych: angielskiego – od kl. 1, niemieckiego – od kl. 4. Uczniowie mogą korzystać
                    z dwóch pracowni komputerowych i dużej czytelni multimedialnej. Bazę sportową naszej szkoły stanowi pełnowymiarowa sala gimnastyczna. Uczniowie korzystają również z hali sportowej należącej do Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
                    • Młodzież uczęszczająca do naszej placówki wywodzi się z 12 wiosek leżących na terenie Gminy Świdnica – są to Piaski, Łochowo, Letnica, Koźla, Grabowiec, Lipno, Drzonów, Radomia, Orzewo, Buchałów, Słone
                      i Wilkanowo oraz Świdnica. Wszystkich dowożą 4 gimbusy finansowane przez samorząd lokalny. To właśnie dzięki samorządowi Gminy Świdnica nasza Szkoła wciąż się rozwija, czego najnowszym dowodem jest termomodernizacja placówki.
                          • Ubierz Jeża

Gratulacje!

• Informacja dotycząca e-dziennika Uonet+

Po ostatniej aktualizacji systemu Uonet+ może wyświetlać się informacja o przerwie technicznej.

W godzinach 22:00-6:00 w dniach 19 i 20 marca planowana jest kolejna aktualizacja systemu. W związku z tym mogą wystąpić chwilowe przerwy w dostępie do UONET+.

• Odświeżamy szatę graficzną

Od dzisiaj startuje nowa strona internetowa szkoły. Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu.

Niektóre elementy mogą jeszcze chwilowo nie działać. Pracujemy ciągle nad udoskonaleniem strony.

Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Świdnicy będzie dla Państwa ciekawa, funkcjonalna i intuicyjna w użytkowaniu.

• Dni Zdrowia 2019

Pod hasłem: „Dbać o zdrowie ważna sprawa, więc korzystaj z tego prawa”

20 marca - środa:

1. Pogadanka na godzinach z wychowawcą o zdrowym i racjonalnym odżywianiu.
                            1. Pokaz i warsztaty taneczne – A. Hajdasz – sala gimnastyczna:
                            • 2 lekcja – klasy IV i V;
                            • 3 lekcja – klasy 1 – 3;
                            1. Sprawdzamy
                          • Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Świdnicy gościł szkoły z: Czerwieńska, Sulechowa i Trzebiechowa
                            w powiatowym turnieju piłki ręcznej chłopców. Rozgrywki, na zasadzie każdy z każdym, trwały ponad cztery godziny. Po wyczerpującej rywalizacji I miejsce i awans do zawodów rejonowych wywalczyła drużyna naszej szkoły w składzie:

• Obiady w marcu

Opłaty za miesiąc marzec 2019 r.

przedszkole - 31,5 zł

szkoła - 63 zł

Wpłaty prosimy dokonać na konto bankowe

Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Świdnicy: PKO BANK POLSKI NR 63 1020 5402 0000 0602 0382 1402